Про Franko

Franko - виробник шкіряних аксесуарів з 2013 року.

В наших виробах ми поєднуємо сучасні технології лазерної різки шкіри із класичними методами обробки і пошиття шкіряних речей.

Виготовляючи аксесуари Franko, ми принципово не використовуємо машинне пошиття і текстильні елементи – всі наші речі шиються виключно вручну і тільки зі шкіри.

Брелоки, браслети, візитниці і гаманці, після лазерної різки, обробляються руками восковим покриттям, фарбуються і шиються сідельним швом – одним з найдавніших і надійніших способів виготовлення шкіряних речей.

Все, що ми робимо, виготовлене тільки зі шкіри: гаманці - з української, турецької та італійської шкіри, товщиною від 0,7 до 1,8 мм, ремені – класичні джинсові – з української шкіри бика, яка не є пресованою і має товщину не меншу, ніж 4 мм, офісні ремені – з італійської шкіри рослинного дублення, товщиною 3,2-3,5 мм.

Сумки ми шиємо з крастових шкір, яки завдяки восковій обробці і ручному шліфуванню набувають яскраву фактуру і колір; а оскільки кожна шкіра сама по собі неповторна, то додаткові засоби роботи із нею дозволяють ще більш виразно підкреслити її унікальність.

В своїй роботі ми притримуємося принципу: один майстер  – одна річ. Деякі наші сумки складаються із більш ніж 100 деталей, тому саме такий підхід гарантує точність роботи і цільність аксесуару, а також безумовно його справжню неповторність.

Враховуючі кількість операцій, яки ми застосовуємо в своїй праці – воскування, фарбування, шліфування, саме пошиття – можна не сумніватися, що окрім виключної надійності і справжньої натуральності, кожна річ від Franko є насправді одиничною, дійсно унікальною.

Враховуючи ручний спосіб виготовлення кожної речі, Franko не можна вважати великим виробником. Цілеспрямовано віддавши перевагу якості над кількістю, ми є скоріш малосерійним виробником, що надає своїм клієнтам справжню надійність, надійність і дійсну неповторність кожною нашої речі.