preloader

Ремені Franko з натуральної шкіри | franko.ua

Відфільтрувати:

Шкіряні Ремені Franko 

Сировина та матеріали

Ми вважаємо що ремінь повинен бути міцним і служити вам протягом довгого часу. Тому ми використовуємо одношарову шкіру бика товщиною не менше ніж 4 мм. Застібаються ремені за допомогою латунної пряжки з покриттям або без, залежно від моделі ременя. Ознакою якісної пряжки є її вага. Якісна пряжка зазвичай важка, її просто та комфортно застібати та приємно носити.

Процес виробництва

Ремені ми вирізаємо із суцільного шматка шкіри бика за допомогою лазера. Завдяки цьому ми отримуємо точність розмірів всіх деталей і акуратний, привабливий зовнішній вигляд наших виробів. В деяких ременях ми використовуємо лазерне гравіювання для нанесення зображень.

В кожному ремені обробляються лицьова, зворотня сторона та зрізи. Зазвичай ми використовуємо засоби від американської компанії «Fiebing's» які є якісними та екологічними. Пряжка пришивається без використання швейної машини. Тільки дві голки, плетена, воскована нитка та руки ))). Завжди приємно знати що над річчю, яка вам сподобалась, працював досвідчений майстер а не бездушна машина.

Розмірна лінійка

Кожен ремінь має свій розмір і регулюється за рахунок отворів на які він застібається. Пряжка пришита і не знімається та не зміщується. Тому дуже важливо правильно поміряти розмір ременя. Необхідно покласти ремінь на рівну поверхню, переконатися що він не деформований та поміряти відстань від кінчика пряжки до отвору на який ви застібаєте ремінь. Це і є потрібний вам розмір. В готовому виробі сім отворів для застібання, розмір, який ви вибрали, буде співпадати з центральним отвором і у вас залишиться по три отвори, в кожну сторону, для додаткового регулювання.

Ремені Franko з натуральної шкіри | franko.ua