preloader

Шкіряні Гаманці і Кардхолдери Franko | franko.ua

Відфільтрувати:

Гаманці «FRANKO» та «Dead Horse» 

Найчастіше ми робимо наші портмоне в декількох розмірах ( cardholder, small, medium, big).

Для любителів мінімалізму ми робимо кардхолдери які можна легко носити в кишені сорочки чи літніх штанах і вони не будуть створювати незручностей своєму власнику. В кардхолдерах, крім пластикових карток чи візиток, які розміщуються з обох боків, є можливість покласти, згорнувши, певну кількість готівки. Для цього є центральний рукав. 

Мале портмоне (small) буде корисне людям які не мають потреби носити з собою велику кількість карток чи готівки але хочуть використовувати традиційне, класичне, портмоне. Звичайно, його розмір достатній для використання зі всіма видами купюр.

Середнє (medium) портмоне має 6 відділень для карток і зручне відділення для готівки. Таке портмоне є найбільш поширеним за розмірами і можливостями.

Велике (big) портмоне призначене для людей що використовують значну кількість готівки чи мають портебу складати в портмоне записки чи, наприклад, чеки з покупок. Звичайно, таке портмоне, попри свої можливості, все ще має зручні, для повсякденного використання, розміри і без проблем носиться в кишені джинсів чи піджака.

Шкіряні Гаманці і Кардхолдери Franko | franko.ua