preloader

Шкіряні сумки Franko ручної роботи | franko.ua

Відфільтрувати:

Шкіряні сумки Franko

Сумки Franko виготовлені тільки з натуральної 100% шкіри. В основному це — коров`яча шкіра. Завдяки тому, що в цій шкірі збережено верхній шар, кожен виріб має неповторний вигляд. Жоден виріб, навіть однакової моделі та кольору, не буде схожий на інший оскільки шкіра, з якої робляться наші сумки, зберегла всі прижиттєві особливості набуті твариною. Всі шрами чи потертості тільки підкреслюють те, що виріб зроблено індивідуально і є дуже доречними для стилю «outdoor lifestyle».

Звичайно, ми пам`ятаємо, що всі вироби повинні бути зручними в повсякденному користуванні. Тому, рюкзаки мають зовнішні кишені в які можна покласти та швидко витягнути ключі а у внутрішньому відділі легко розміщується 15 дюймовий ноутбук.

В жодному випадку ми не ідемо на компроміси в питаннях міцності. Всі шви виконані руками, без використання швейних машинок. Нитка, що використовується для зшивання, плетена, воскована,товщиною 0,8 або 1 мм. Всі місця що навантажуються в процесі експлуатації прошиті двічі. В середину лямок рюкзаків чи ручки спортивної сумки вставлені додаткові полоси шкіри що надають приємний обєм та зміцнюють виріб. Вся метелева фурнітура, що використовується нами у виробах, робиться з товстого дроту і має запас міцності. Так, гарна річ має вагу ) але це виключає що ваша застібка розігнеться чи зламається під час подорожі.

Шкіряні сумки Franko ручної роботи | franko.ua